Ciepło Sieciowe Fortum

Ciepło Sieciowe to ciepło, które jest produkowane w elektrociepłowniach lub ciepłowniach, a następnie za pomocą sieci ciepłowniczej i węzłów dostarczane jest do naszych domów.

Ciepło Sieciowe to najlepsza alternatywa ogrzewania dla firm i domów mieszkalnych. Ceny Ciepła Sieciowego są stabilne i konkurencyjne w stosunku do innych rodzajów ogrzewania. Kontrolę nad poziomem cen sprawuje Urząd Regulacji Energetyki. Nowoczesne węzły cieplne dostarczają do grzejników ciepło w odpowiedniej ilości i tylko wówczas gdy jest to potrzebne. Każdy Klient może zdecydować jak zoptymalizować koszty ogrzewania.

Urządzenia węzła cieplnego zapewniają odpowiednią i bezpieczną temperaturę ciepłej wody w kranach i grzejnikach. W budynku nie jest prowadzony proces spalania nie ma zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla. Do instalacji węzła cieplnego potrzebne jest niewielkie pomieszczenie, które nie musi spełniać tylu wymagań, co w przypadku instalacji kotłów grzewczych.

W kranie zawsze jest ciepła woda. Pomieszczenia są ogrzewane równomiernie a wymaganą temperaturę można ustawić za pomocą zaworu grzejnikowego. System w mieszkaniu nie wymaga skomplikowanych urządzeń wymagających konserwacji.

Przyłącz się
Naszą misją jest likwidacja jak największej liczby pieców węglowych i poprawa jakości powietrza we Wrocławiu.
Jak zostać klientem Fortum:

Masz jakieś pytanie? Zadzwoń!

Tel. 604 597 128